‘Femër e poshtër, e degjeneruar’! Situata e paprecedentë në ‘Për’puthen’. Ja çfarë ndodhi?

Brikenda dhe Elio zhvilluan takimin e radhës në studion e “Për’puthen”, por bashkëbisedimi i tyre u ndërpre disa herë nga ndërhyrja e konkurrentëve të tjerë.

Megjithatë, Elio vazhdoi t’i tregonte për veten Brikendës, madje solli një ëmbëlsirë që e kishte përgatitur vetë ai. Konkurrentja tha se ëmbëlsira është e shijshme, por ka një shije të çuditshme.

“Pse është djegëse”, pyeti ajo, ndërsa Gisela pranoi se i kishte hedhur tabasco (djegëse) ëmbëlsirës.

Menjëherë më pas, Briki u çua dhe hodhi gatimin pranë Giselës. Vajzat vazhduan të ofendonin njëra-tjetrën, ndërsa Elio ndërhyri mes tyre.

“Femër e poshtër, e degjeneruar”, i tha Briki.

Ndërsa Gisela u shpreh se këtë veprim e bëri në shenjë hakmarrjeje ndaj Elios, me të cilin ka zhvilluar disa takime.

“Unë atij djali i kisha dhënë një kusht. Tani del me goca të tjera. Dikush nuk po më kënaq në këtë studio. Thashë po marr kënaqësi për vete”.

Brikenda u largua nga studio, ndërsa Elio qëndroi pranë saj.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Prinderit që i bërtasin cdo ditë fëmijëve. Ja pasojat negative që do kenë kur të rriten

Psikologet tregojne se nje nga gabimet qe bejn prinderit...

Pas dy shtatëzanive me binjake doja një bebe tjetër, u habita kur pash cfare me doli ne eko

Një nënë e cila tashmë kishte dy cifte binjakësh...

Autobuzi me 20 femije del nga rruga bie ne humnerë

Një autobus me nëntëmbëdhjetë gjimnazistë është ka dalë nga...

34 vjecarja kujdesej për të moshuarit i vjedh 75 mijë paund nga karta e bankës

Një femer e varur nga bixhozi dhe droga vodhi...