Prishet miqësia mes Kiara Titos dhe Maestros? Ja përse nuk e ndjek në Instagram

Armaldo Kllogjeri i ftuar në rubrikën “Mos i bjer me Top” tek “E Diell”, ka folur edhe për marrëdhënien që ka me Kiara Titon.

Ai ka hedhur poshtë fjalët se marrëdhënia mes tyre është prishur. Pavarësisht faktit që nuk ndiqen në Instagram, ai shprehet se kanë një marrëdhënie të mirë dhe e ka telefonuar për ta uruar pasi mori propozimin për martesë nga Luizi.

Erjola Doci: Brenda shtëpisë së Big Brother me Kiara Titon kishit afrimitet, jashtë nuk ndiqeni në rrjetet sociale, ka ndonjë gjë që nuk shkon?

Armaldo Kllogjeri: E vërtetë është? Nuk e dija, ku e kam telefonin?

Ronaldo Sharka: Ai bën sikur s’di të përdorë Instagramin.

Armaldo Kllogjeri: Ku e kam telefonin se do i bëj kërkesë tani.

Ronaldo Sharka: Si është raporti juaj sot?

Armaldo Kllogjeri: E kam telefonuar Kiarën, e kam uruar për propozimin që i ka bërë Luizi për martesë, besoj se martesa e tyre do jetë në qendër të vëmendjes nga të gjithë shqiptarët dhe nga diaspora.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Prinderit që i bërtasin cdo ditë fëmijëve. Ja pasojat negative që do kenë kur të rriten

Psikologet tregojne se nje nga gabimet qe bejn prinderit...

Pas dy shtatëzanive me binjake doja një bebe tjetër, u habita kur pash cfare me doli ne eko

Një nënë e cila tashmë kishte dy cifte binjakësh...

Autobuzi me 20 femije del nga rruga bie ne humnerë

Një autobus me nëntëmbëdhjetë gjimnazistë është ka dalë nga...

34 vjecarja kujdesej për të moshuarit i vjedh 75 mijë paund nga karta e bankës

Një femer e varur nga bixhozi dhe droga vodhi...