Sherri që nuk u pa në spektakël, çfarë ndodhi gjatë publicitetit mes Kiarës dhe Zhaklinës

Kiara dhe Zhaklina janë përfshirë në një debat me tone të larta gjatë mbrëmjes së të martës. Pasi Zhaklina tha se Luizi insinuon se vajzat janë “të përdala”, Kiara ndërhyri dhe i kërkoi të mos i vë Luizit në gojë fjalë që nuk i ka thënë. Ajo kritikoi Zhaklinën për faktin që nuk i ka thënë asnjëherë një fjalë të mirë ndërsa opinionistja e quajti gënjeshtare.

Në debat ka ndërhyrë edhe Arbri: “Ajo ka katër orë me telefon në dorë dhe çfarë i vjen në telefon atë thotë. Prit t’i vijë mesazhi dhe të dijë se çfarë të thotë. Ke 100 për qind të drejtë. Të kërkojmë falje”, përfundoi me ironi opinionisti.

Por, duket se kjo përplasje ka vijuar edhe jashtë formatit. Në kohën e publicitetit, Kiara është vendosur sërish në qendër të kritikave, si nga opinionistët ashtu edhe nga disa ish-banor, të cilët e kanë gjykuar për qëndrimet e mbajtura. Nga ana tjetër moderatorja ka shpërthyer se gjithçka e kanë kthyer në personale, duke tejkaluar limitet e pozicioneve të tyre.

Megjithatë, pas përplasjes që u pa në televizion, gjithçka u mbyll në fundin e publicitetit dhe situata u duk më e qetë pas rikthimit në studio. Gjithçka nisi pasi Luizi e ka paragjykuar Efin për faktin se ka qenë pjesë e “Përputhen” dhe këtë debat e kanë hapur edhe spektaklin e fundit.

Zbulohet mashtrimi? Dalin dokumentat: Luiz Ejlli është beqar, nuk është martuar me Kiarën ligjërisht

Në një ceremoni madhështore në tarracën e Bashkisë së Tiranës, me Kiarën e veshur nuse dhe Luizin dhëndër, kryetari i bashkisë shpalli burrë dhe...

Nëna i përlot të gjithë me atë që i thotë djalit: Nuk po më lë të jetoj or bir, më ke futur në bagazh

Në seancën e ndërmjetësit “Shihemi në Gjyq” tek E Diela Shqiptare ka ardhur një nënë e cila ka humbur vajzën e saj në moshë...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Prinderit që i bërtasin cdo ditë fëmijëve. Ja pasojat negative që do kenë kur të rriten

Psikologet tregojne se nje nga gabimet qe bejn prinderit...

Pas dy shtatëzanive me binjake doja një bebe tjetër, u habita kur pash cfare me doli ne eko

Një nënë e cila tashmë kishte dy cifte binjakësh...

Autobuzi me 20 femije del nga rruga bie ne humnerë

Një autobus me nëntëmbëdhjetë gjimnazistë është ka dalë nga...

34 vjecarja kujdesej për të moshuarit i vjedh 75 mijë paund nga karta e bankës

Një femer e varur nga bixhozi dhe droga vodhi...