Nëna e Kiarës feston ditëlindjen, urimi që Luizi i bëri vjehrrës nga shtëpia(Video)

Pas ditëlindjes së nënës së Luizit e cila e kishte dje, sot feston e ëma e Kiarës. Prandaj nëse dje Kiara uroi vjehrrën nga shtëpia e Big Brother VIP, sot ishte rradha e Luizit

 

“Mami i Kiarës, zonja Blerta Tito, edhe 100”, ka uruar Luizi duke e ndjekur edhe banorët e tjerë me urime. Ditën e djeshme ishte e ëma e Luizit ajo e cila kishtë ditëlindjen. Banorët brenda shtëpisë së “Big Brother VIP”e uruan këngëtarin për ditëlindjen e nënës së tij.

 

“Urime ditëlindjen”, dëgjohen të thonë ata ndërsa Luizi i përgjigjet “Veç të jenë mirë.” Mirëpo, nuk kishte si të mungonte as edhe urimi i fansave për nënën e këngëtarit. Një parashut u ngrit dje ku në të valvitet një pankart me shkrimin: Gëzuar ditëlindjen nana e Luizit. Je mbretëresha jonë!

 

 

 

Xhevdet Amuli: Nuk mbështesim Bardh Spahinë, PL e shkatërron PD

Në zgjedhjet vendore të 14 majit, qarku Shkodër do të përfaqësohet me kandidatin e PD-së së Sali Berishës dhe koalicionit “Bashkë fitojmë”, Bardh Spahinë,...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Xhevdet Amuli: Nuk mbështesim Bardh Spahinë, PL e shkatërron PD

Në zgjedhjet vendore të 14 majit, qarku Shkodër do...

Horoskopi nga Paolo Fox për muajin Prill 2023 për të 12 shenjat e zodiakut

Dashi, horoskopi mujor nga Paolo Fox   Një energji e re...

Këngëtarja e njohur mbështet publikisht Luizin dhe ka një surprizë për banorin e “BBVA”

Këngëtarja e njohur shqiptare, Xhensila Myrtezaj, ka dhënë së...