Olta thyen të njejtat rregulla që përjashtuan Ermionën, pritet vendimi i produksionit!

Ermiona Lekbello u përjashtua nga shtëpia e “Big Brother Vip Albania” mëngjesin e 1 marsit për shkak të gjuhës së përdorur një natë më para kundrejt Oltës, Maestros dhe Kiarës.

 

“Bëjnë si gore” ishte një ndër frazat që Jona përdori që ndër të tjera u konsiderua si dhunë verbale dhe i kushtoi përjashtimin nga formati.

 

Së fundmi e njëjta fjalë është perdorur edhe nga Olta Gixhari, e cila ka debatuar ashpër me Krist Aliajn. “Bën si gore, llafazan sillu si burrë,”-me këto terma iu drejtua aktorja Kristit në përplasjen e tyre. Keisi u bë “molla e sherrit” mes Oltës dhe Kristit. Më herët teksa banorët e “Big Brother VIP Albania” ishin duke pastruar shtëpinë, Olta i përmendi Kristit shërbimin që i bën Keisi.

 

 

Kjo nuk u prit aspak mirë nga ai, duke shpërthyer e duke akuzuar Oltën se është fake. Keisi nga ana tjetër nuk zgjodhi të reagonte por i kërkoi Kristit që ta linte Oltën të jepte mendimin e saj. Që prej hyrjes së Keisit është parë që Kristi është distancuar komplet nga Olta me të cilën më parë kalonte shumë kohë.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Nuk do besoni me kë e krahason Olti Curri, Kiarën dhe Luizin (Foto)

Kiara dhe Luiz padyshim janë nga ermat që keni...

Diola Dosti dhe Xhonatani kapen mat, Ronaldo i nxjerr zbuluar: Del fotoja…

Diola dhe Xhonatani gjatë qëndrimit të tyre në shtëpinë...

‘Me apo pa…’, Luana provokon me duar afër zo…

Prezantuesja dhe këngëtarja shqiptare, Luana Vjollca po punon pa...

“Si ta nxorri goja mor Ermal…”, deklarata e turpshme për Luizin po çmend rrjetin

Ermal Mamaqi, i ftuar në TopAlbania Radio, ka bërë...