“Kollovar tek shtëpia e gruas do shkosh”, Olta sulmon Luizin, Kiara i kthehet ashpër (Video)

Ditën e sotme ka patur një debat të tensionuar mes Kiarës dhe Oltës, teksa gjatë gjithë kohës nuk kanë munguar edhe kunjat. Së fundmi për të hapur vend për të rinjtë, Luizi i ka zhvendosur rrobat tek shtepia i Kiarës.

 

Ndërkohë që Olta e ka cilësuar këtë të fundit si kollovar pasi i dergoi rrobat tek shtepia e te dashures. Menjëherë Kiara e ka mbrojtur edhe pse Olta nuk ka hequr dorë prej asaj çfarë tha per ta.

 

Pjesë nga biseda: Olta: Kollovar do shkosh tek shtëpia e gruas, Kiara: Nuk quhet kollovar ashtu, Olta: Nuk e di unë kështu quhesh. Nuk është fjalë e keqe ajo Kiara pse të djeg ty ndersa Kiara tha se nuk e lejon te flas me ashtu per Luizin as per te.

 

Qe nba mbreme Kiara e ka mbrojtur Luizin ne cdo situate duke u perfshire ne debate sidomos me Olten qe ne secilen fjale mundohet qe ta thumboj dhe ta ul Luizin mirepo kete here e ka kunder dhe Kiaren.

 

Shiko videon:

 

 

Xhevdet Amuli: Nuk mbështesim Bardh Spahinë, PL e shkatërron PD

Në zgjedhjet vendore të 14 majit, qarku Shkodër do të përfaqësohet me kandidatin e PD-së së Sali Berishës dhe koalicionit “Bashkë fitojmë”, Bardh Spahinë,...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Xhevdet Amuli: Nuk mbështesim Bardh Spahinë, PL e shkatërron PD

Në zgjedhjet vendore të 14 majit, qarku Shkodër do...

Horoskopi nga Paolo Fox për muajin Prill 2023 për të 12 shenjat e zodiakut

Dashi, horoskopi mujor nga Paolo Fox   Një energji e re...

Këngëtarja e njohur mbështet publikisht Luizin dhe ka një surprizë për banorin e “BBVA”

Këngëtarja e njohur shqiptare, Xhensila Myrtezaj, ka dhënë së...