Plagosje me armë në Shkodër, 32-vjeçari paraqitet në spital

Një 32 vjecar është paraqitur i plagosur në Spitalin Rajonal Shkodër.

 

D. M., banues në lagjen “Salo Halili”, është plagosur në këmbë, në banesën e tij. Dyshohet se është qëlluar me armë zjarri.

 

Rrethanat janë ende të paqarta ndërsa po punohet për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

 

“Shkodër/Informacion paraprak/ Në urgjencën e Spitalit Rajonal Shkodër, është paraqitur për ndihmë mjekësore, shtetasi D. M., 32 vjeç, banues në lagjen “Salo Halili”. 32-vjeçari është dëmtuar lehtë në këmbë, dyshohet me armë zjarri, në rrethana ende të paqarta, në banesën e tij. Grupi hetimor, nën drejtimin e Prokurorisë pranë Gjykatës së Rrethit Gjyqësor Shkodër, po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të këtij rasti”, sipas njoftimit të policisë.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Habit Bledi Mane: I kam bërë dhe një këngë Kiarës, e kam dashur!

Bledi Mane që prej daljes nga “Big Brother VIP”...

‘Nuk jam fanse e Luizit, por…’! Efi flet për raportin me konkurentin

Efi Dhedhes ishte e ftuar në emisionin “Më Lër...