Planifikojnë bashkëjetesën pas përfundimit të Big Brother, Luizi dhe Kiara tregojnë planet për të pasur një fëmijë, ndërhyn menjëherë Olta Gixhari (VIDEO)

Luiz Ejlli dhe Kiara Tito nisën një romancë në BBV. Çifti madje kanë nisur të bëjnë planet se çfarë do bëjnë kur të dalin jashtë.

 

Moderatorja ka hedhur idenë për bashkëjetesës dhe më pas martesa. Ndërsa këngëtari ka folur edhe për planet për të pasur fëmijë së shpejti.

 

Gjatë një bashkëbisedimi me aktoren Olta Gixhari, kjo e fundit i pyeti nëse do e nisinin fëmijën brenda shtëpisë së BBV dhe sipas saj “do ishte një ide e bukur”.

Por çifti e kanë hedhur poshtë kategorikisht këtë opsion, duke thënë se s’do e bënin kurrë një gjë të tillë.

 

 

Pjesë nga diskutimi:

Luizi: I preka barkun dhe më tha të lutem se nuk jam gati”,

Kiara: Do vijë natyrshëm

 

Luizi: S’do pres të vijë natyrshëm (qeshin)

Olta: Pse nuk e nisni këtu ju? Ka vend, të heqin kamerat

Luizi: Kur tani apo nesër

Kiara: Çfarë thua o Olta

 

Olta: Shumë bukur do të ishte

Luizi: S’ka nevojë t’i heqin kamerat ata, nuk bëhet fjalë

Kiara: Kurrë, edhe sikur të thoshin nesër mbaron jeta jote, se bëj kurrë atë gjë

Olta: Me burrin tënd je

Luiz: S’ka lidhje

 

 

Akuza e fortë! Ish-banori i “BBV”: Më thanë se çmimi i madh ishte shitur!

Finalisti i “Big Brother VIP Kosova”, Artan Thaçi ka hedhur akuza të forta ndaj produksionit. Ai rrëfeu shumë detaje në emisionin “Kendiv” rreth përvojës...

Prindër duhet të kini shumë kujdes, nëѕe fëmijët tuaj ulen në këtë mënyre, duhet të leхoni këtë рatjetër!

Femijët falë kockave të tyre të njoma kanë mundësinë të bëjnë lëvizje e ulje të komplikuara. Sic është dhe ulja në formë “W” .   Ky...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME