“Të trashëgohen dhe jetë të lumtur”, Berisha uron Luizin dhe Kiarën për martesën (VIDEO)

Ish-kryeministri dhe ish-presidenti i Shqipërisë, Sali Berisha, ka qenë i ftuar të enjten në emisionin “Opinion” të Blendi Fevziut.

 

Mes shumë temave politike, ai ka diskutuar edhe për dy prej personazheve më të diskutuar të momentit në shoubizin shqiptar: Luiz Ejlli dhe Kiara Tito.

 

Në një dialog me Lorenc Vangjelin, ai ka shfrytëzuar rastin që t’i urojë çiftin për “martesën” e tyre që zhvilluan brenda shtëpisë së Big Brother VIP Albania.

 

“A mund t’i themi Kiarës dhe Luizit të trashëgohen dhe jetë të lumtur?!”- tha ai ndërsa i pyetur nëse i ka shkruar letër Luizit vazhdoi: “Jo, secili ka diellin e vet. Unë nuk ndërhy në atë shou por një urim për martesën është gjëja më normale”, tha Berisha.

 

Për Luizin, kreu i PD-së kishte folur edhe më parë në një emision televiziv, kur ishte pyetur nga Sonila Meço.

 

“Është një demokrat i njohur në të gjitha qëllimet e tij, me një energji të pashtershme, siç e dëshmon. Një mjeshtër në marrëdhëniet publike, në fushën e shoubiz. Dhe natyrisht ka përdorur të gjithë talentin e pamohueshëm për të tërhequr fansa me një shpejtësi të jashtëzakonshme”, kishte thënë Sali Berisha pak javë më parë.

 

Luizi dhe Kiara përndryshe këtë javë kanë organizuar një dasmë të improvizuar brenda shtëpisë së BBVA.

 

@fieriweb.com

“Dasma” më e ndjekur në Shqipëri, edhe Sali Berisha uron çiftin Kiara- Luiz #viral #tiktokindia #fier #albania #tiktokalbania #funnyvideos #funnyvideos #kosovatiktok #meluizin #kiaratito #saliberisha

♬ original sound – FIERI WEB

Del video që po bën namin në rrjet, Luizi takohet me …

Banorët e BBV janë nga personat më të përfolur kohëve të fundit, e sidomos fituesi i programit. Një video e Luizit që ka takuar gjyshin...

Autobuzi me 20 femije del nga rruga bie ne humnerë

Një autobus me nëntëmbëdhjetë gjimnazistë është ka dalë nga rruga në Pontremli të Italisë. Mjeti i kompanisë Tuscan Autoline, i cili u shërben nxënësve...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Prinderit që i bërtasin cdo ditë fëmijëve. Ja pasojat negative që do kenë kur të rriten

Psikologet tregojne se nje nga gabimet qe bejn prinderit...

Pas dy shtatëzanive me binjake doja një bebe tjetër, u habita kur pash cfare me doli ne eko

Një nënë e cila tashmë kishte dy cifte binjakësh...

Autobuzi me 20 femije del nga rruga bie ne humnerë

Një autobus me nëntëmbëdhjetë gjimnazistë është ka dalë nga...

34 vjecarja kujdesej për të moshuarit i vjedh 75 mijë paund nga karta e bankës

Një femer e varur nga bixhozi dhe droga vodhi...