I shndërruar në një fenomen, Luizi promovon veriun e Shqipërisë

Ai po merr një përkrahje të madhe në të gjitha trojet shqiptare, duke i kushtuar këngë, vargje e së fundmi edhe tatuazh. Pas martesës ne BigBrother Vip, Luizi ka filluar ti prezantoje Kiares planet për të ardhmen dhe nder të tjera edhe disa atraksione në veri të vendit pikërisht në fshatin Kosan në Malësi të Madhe i cili ndodhet “Syri i Sheganit”.

Vend i cili 4 vite me pare nuk ishte i njohur dhe ishte mes rrënojave, por sot aty ka vizitore të shumtë sidomos gjatë stinës së verës për të shijuar ketë burim natyror që “Syri i Sheganit” ka. Gjithashtu pranë është hapur një bar-restorant ku dhe ka marrë emrin “Syri i Sheganit”.

Ky është vendi i cili Luizi i premtoi Kiares se do ta vizitojnë së bashku.

Kujtojmë që, deri rreth 3-4 vite më parë ky vend nuk njihej thuajse aspak përveç banorëve të zonës. Por ky vend mori nje hov te madh pas publikimit të fotove te shkrepura nga fotografi shkodran Terenc Pepa.

Këto foto sapo u publikuar ngjallën kuriozitetin e shume vizitorëve te huaj dhe shqiptar gjë e cila bëri që në këtë zonë të ketë aktivitet.

Foto Terenc Pepa

 

Foto Terenc Pepa

 

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Prinderit që i bërtasin cdo ditë fëmijëve. Ja pasojat negative që do kenë kur të rriten

Psikologet tregojne se nje nga gabimet qe bejn prinderit...

Pas dy shtatëzanive me binjake doja një bebe tjetër, u habita kur pash cfare me doli ne eko

Një nënë e cila tashmë kishte dy cifte binjakësh...

Autobuzi me 20 femije del nga rruga bie ne humnerë

Një autobus me nëntëmbëdhjetë gjimnazistë është ka dalë nga...

34 vjecarja kujdesej për të moshuarit i vjedh 75 mijë paund nga karta e bankës

Një femer e varur nga bixhozi dhe droga vodhi...