Aksident i rëndë në Itali, çifti shqiptar në gjendje kritike për jetën

Një tjetër aksident i rëndë ku përfshihen shqiptarë kë ndodhur në Itali.

 

Një çift shqiptarësh ndodhen në gjendje kritike pas një aksidenti të frikshëm të ndodhur mbrëmjen e djeshme rreth orës 20:00 në Marola, Vicenza.

 

Siç raportojnë mediet italiane, në aksident janë përfshirë tre makina, ku më së shumti e kanë pësuar shoferi dhe pasagjerja shqiptare e “Audi A3”, pjesa e përparme e të cilit u shkatërrua plotësisht.

 

Çifti i bashkëshortëve janë dërguar në gjendje shumë të rëndë në spitalin Sant’Andrea.

 

Dyshohet se makina me të cilën udhëtonin dy shqiptarët ka qenë me shpejtësi të madhe dhe fillimisht ka goditur një makinë të bardhë ku ndodheshin dy të rinj, e më pas një tjetër automjet, ku ndodhej një person.

 

Të tre personat që ndodheshin në makinat e tjera nuk kanë pësuar lëndime të rënda.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Zbulohet e vërteta/ Ish-banori Big Brother VIP flet për sëmundjen e rrallë të Luiz Ejllit

Historia e sëmundjes së rrallë të Luiz Ejllit ka...

Kiara i vë “kusht” Luizit: ‘S’të puth më po s’fitove’! Kthehemi sërish tek 24 dhjetori

Nis “Sfida e rezistencës”. Banorët u pozicionuan në vendin...

Sula njeriu model kerkon grua pasi i ka vdekur bashkeshortja. E kam shtepin …

Një tjetër prezantim është shfaqur ditën e sotme në...