13-vjeçarët ngrenë skemën perfekte, mashtrojnë meshkujt “e djegur” me 150 euro nata duke u hequr si “Ana”

Një skemë me të vërtetë djallëzore është ngritur nga dy adoleshentë 13-vjeçarë në Tiranë. Skema është realizuar në nivelin e perfeksionit deri në momentin që u kapën nga policia, raportojnë mediat.

 

Adoleshentët kishin hapur një profil të rremë në instagram me emrin e një femre plot hire të quajtur Ana Shehu. Profili i rremë hiqej sikur ishte një vajzë seksi që ofronte shërbimet e saj për 150 euro nata.

 

Skema ishte e tillë: djemtë tregonin pallatin se ku meshkujt “e djegur” do të mund të takonin Anën dhe kishin vendosur si kusht që sapo të hynin në pallat, të linin një zarf me eurot në hyrje dhe më pas “viktimave” të rradhës do t’u tregohej apartamenti.

 

Sapo “i interesuari” linte zarfin dhe ngjitej nëpër shkallë, të miturit merrnin paratë dhe largoheshin të qetë. Ndërkaq kur “viktima” arrinte në apartament dhe trokiste, askush nuk përgjigjej.

“Ish-gruaja më mori shtëpinë, me kapi mat duke…” Historia e dhimbshme e divorcit të Gent Pjetrit

Intervista e tij pas një mungesë disa vjeçare në ekran, shoqëruar me një rrëfim prekës bëri jo pak bujë mediatike.   Gentjan Pjetri, ose ndryshe i...

Zi në familjen e Getoar Selimit, reperi humb personin e afërt

Sot është një ditë e trishtë për familjen e reperit Getoar Selimi.   Halla e reperit është ndarë nga jeta. Lajmin e hidhur e ka bërë...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Aktori i njohur shqiptar rikthehet pas 10 vitesh në Shqipëri dhe …

Aktori Elvis Pupa më shumë se 10 vite është...

A jeni bere gati per bakllavane? Ja si ta pergatisni qe t’ju tretet ne goje. Video

Ingredientët: 60 peta për bakllava 1 filxhan stika të grira imët ½...

Nipi i Isa Boletinit: Ju tregoj cilat ishin amanetet e gjyshit tim për Shqipërinë

Nipi i Isa Boletinit, Gazmend Boletini ka rrëfyer në...

Behuni gati.Keto qytete do të mbulohen nga bora ditën e dielë

Fundjava parashikohet që të sjellë ulje drastike të temperaturave...