(Video) Einxhel publikon pamjet emocionuese, këto janë momentet kur mësoi se është shtatzënë

Einxhel Shkira dhe Dj Dagz së shpejti do të bëhen prindër të një djali.

 

Einxhel ka postuar një video në kanalin e saj të YouTube, ku na ka treguar momentin emocionues të ditës kur ka mësuar pret një fëmijë. Bukuroshja na ka treguar se në krahasim me lotët që ka derdhur në atë moment më shumë ka qarë kur e ka parë videon.

 

Por mesa duket nuk është Einxhel e vetmja e cila ka qarë kur e ka parë këtë video, por edhe Dagzit i janë mbushur sytë me lotë e këtë Einxhel na e tragon përmes mesazheve që ai i ka dërguar.

 

Beb e kupton që ajo është dita më e lumtur në gjithë jetën time. Shumë e mirë video sytë lot mu mbushën.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Horoskopi Dhjetor 2022 nga Branko. Cilat janë shenjat që përkëdhel fati në muajin e fundit të vitit

  Horoskopi Branko, Dashi   Muaji dhjetor do të jetë një pararojë...

Dasma kthehet në tragjedi, këngëtari ndërron jetë pak orë pas martesës

Kantautori Jake Flint ka ndërruar jetë vetëm pak orë...

Dikur e varfër dhe me kredi, ja sa është pasuria e Bebe Rexhës në ditën e sotme

Këngëtarja shqiptare, Bebe Rexha është ylli që fshihet pas...