“S’donte ti dukeshin” Parukierja i ngjit nuses veshët me atak ditën e dasmës (VIDEO)

Brazil-Një parukiere i ka ngjitur veshët me atak një nuseje në ditën e saj të dasmës. Parukierja ndau trukun e çuditshëm në rrjetet e saj sociale.

 

Në videon e publikuar nga ajo vetë, ajo duket teksa aplikon ngjitësin në pjesën e pasme të veshëve të klientes së saj dhe më pas e shtyp për t’u ngjitur.

 

 

Nusja zgjodhi një model flokësh me disa kaçurrela përpara dhe pjesën tjetër të flokëve të kapura lart topuz. Por që modeli të ishte sa më i bukur asaj iu desh të ngjiste veshët nga pas që të mos dukeshin.

Parukierja vendosi që t’i plotësonte dëshirën nuses dhe ia ngjiti veshët me ngjitës të fortë që ato të mos dukeshin me flokët e kapura lart. Parukierja e ka filmuar këtë moment dhe e ka publikuar në rrjetet e saj sociale ku ka marrë me miliona shikime, komente pozitive, negative por dhe disa këshilla se si nusja mund të heqë ngjitësin nga veshët e saj.

 

 

Nuk po kalon momente të mira, ja arsyeja pse Flori Mumajesi nuk dëgjon nga njëri vesh

Kompozitori dhe këngëtarii njohur Flori Mumajesi ka pohuar kohë më parë se me njërin nga veshët ka h umbur d ëgjimin ne masën 70%.   Këtë...

Çfarë ndodhi brenda? Policia e Kosovës zbarkon në shtëpinë e BBV

Policia e Kosovës ka hyrë sot në “Big Brother VIP Kosova”, pas raportimeve se në hapësirat e brendshme të shtëpisë po konsumohet duhani. Policia...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Të moshuarit i rrëzohen frutat e perimet në rrugë, djali ndalon makinën dhe e ndihmon

Shpesh herë jemi mësuar të dëgjojmë vetëm për akte...

Shokohet vajza pasi ndahet! Ish i dashuri i dërgon faturat e harxhimeve: Mi paguaj…!

Të gjithë e dimë se marrëdhëniet janë një investim...

Do festonte datëlindjen sot, Aida Shtino rrëqeth: Po kalon i pesti vit pa ty, do pi me foton tënde

Aida Shtino është një ndër moderatoret më të njohura...