Kukull apo e vërtetë? Kjo është 21-vjeçarja shqiptare që po bën namin në TikTok

Grisela Ballolli është një vajzë shqiptare 21-vjeçare që jeton prej vitesh në Belgjikë. Ajo është bërë mjaft e njohur në “Tik Tok” për bukurinë e saj dhe videot e kërcimit që ndante me ndjekësit.

 

Aktualisht numëron në “TikTok” mbi 658 mijë persona që e ndjekin dhe e mbështesin ne videot e saj që marrin shumë pëlqime dhe reagime.

 

Në një lidhje me “Skype” në emisionin “Ditë e re”, ajo u pyet nëse do ishte dashuria arsye për t’u kthyer në Shqipëri, modelja i është përgjigjur se për dashurinë do kthehej të jetonte në Shqipëri, madje me kënaqësi të madhe.

 

TikTok është kthyer në një mundësi të artë për shumë të rinj dhe të reja sidomos për t’u bërë lehtësisht të famshëm dhe të kenë shumë ndjekës.

 

Por jo vetëm kaq, shumë prej tyre kanë arritur ta kthejnë në një punë ose biznes më vete duke gjeneruar të ardhura të konsiderueshme fale videove të tyre në TikTok.

 

Grisela Ballolli nuk është rasti i parë që një shqiptar apo shqiptare e re është bërë e famshme përmes TikTok dhe e ka shfrytëzuar më së miri këtë rrjet social.

 

 

“Ty të manipuloi Luizi”/ Debat mes banorëve për Armaldon dhe Luizin

Një bisedë që nisi me batuta, përfundoi keq mes Armaldos dhe Luizit. Ata të dy debatuan ashpër mbrëmjen e kaluar, duke lënë pjesën tjetër të...

Luizi mirëpret Tanin: Ditë të zeza do vijnë në këtë shtëpi

Tan Brahimi është banori i dytë që i shtohet shtëpisë së Big Brother Vip. Brahimi është aktor humori. Ai u prit me puthje nga Luizi,...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Luizi mirëpret Tanin: Ditë të zeza do vijnë në këtë shtëpi

Tan Brahimi është banori i dytë që i shtohet...

“Ty të manipuloi Luizi”/ Debat mes banorëve për Armaldon dhe Luizin

Një bisedë që nisi me batuta, përfundoi keq mes...

Tan Brahimi është banori i dytë që i shtohet shtëpisë së BBV

Tan Brahimi është banori i dytë që i shtohet...

Ofendoi Kiarën, Amosi justifikon veten: Nga nervozizmi njeriu mund të gabojë

Amos nuk kishte biletë vajte-ardhje. Ai u shpreh në...