(Video) Pse vallë? Pas më shumë se një viti takohen Mevlani dhe Antonela

Anotnela Berisha sa ishte në emisionin e dashurisë “Përputhen” ishte në njohje me Mevlanin, i cili më pas zgjodhi rivalen e Antonelës për tu njohur më shumë.

 

 

Ani pse zgjodhii atë, ata duket se mbajnë kontakte të mira me njëri tjetrin. Së fundmi, në llogarinë e saj në Instagram ka ndarë një video ku shihet Arjani dhe Mevlani teksa rrinin së bashku.

 

Të buzëqeshur e me humor të mirë dukeshin që të tre, dhe duket se nuk kishte hatërmebtje mes tyre.

 

Shiko videon:

 

 

TE TJERA