Gjesti aspak i këndshëm i Fifit! E shan një person: Dheze blicin o p* nane!

Këngëtarja shqiptare, Fifi, ka nisur t’i mbajë mbrëmjet muzikore.

 

Por së fundmi ka irrituar fansat me performancën në qytetin e Ferizaj.

 

Në rrjetet sociale është bërë virale një video në të cilën shihet Fifi në turmën e njerëzve duke kënduar por për një moment ndalet dhe i drejtohet me gjuhë të ulët një personi.

 

“Dheze blicin o p* nane!”, dëgjohet duke thënë këngëtarja, gjest i cili është mjaftë i ulët nga ana e saj.

 

Më poshtë video.

 

 

- Publicitet -

TE TJERA

spot_img