TANI ‘PO MERR FRYMË’ JA SI DUKET RRUGA ‘KOLË IDROMENO’

Qendra e qytetit ishte e ‘pushtuar’ nga ndërtimet e lokaleve. Sot ka marre krejtësisht një pamje tjetër. Fotot janë realizuar me date 4 maj 2022.

Projekti i cili nuk është publikuar zyrtarisht nga bashkia Shkodër parashikon përsëri vendosjen e disa çadrave në mesin e rrugës por qe do jenë të gjitha të njëjta dhe të limituara në numër bashke me tavolinat e bizneseve.

 

Foto Terenc Pepa

 

 

Foto Terenc Pepa

 

Foto Terenc Pepa

 

Foto Terenc Pepa

 

Foto Terenc Pepa

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME