Këngëtarja i vë kusht për t’u martuar: Katër herë në javë s*ks

Çifti i famshëm i Hollywoodit, Jennifer Lopez dhe Ben Affleck, ditë më parë u fejuan sërish pas gati 20 vitesh dhe ashtu si atëherë dhe sot janë në qendër të vëmendjes, madje më shumë se herën e parë.

Pas gjithë kësaj kohe, sikurse JLo ashtu edhe Affleck kanë pasur romanca të tjera dashurie dhe kanë disa fëmijë me ish-partnerët, por që dyshja vendosën t’i japin vetes një mundësi tjetër në dashuri në 2021.

Të flasësh për “Bennifer 2” nuk mund të mos përfshijë tema aspak të zakonta, siç është rasti i marrëveshjes paramartesore që Lopez ka kërkuar nga Affleck, e që përfshin disa kërkesa më shumë se kurioze.

Një nga kërkesat që Lopez i ka bërë të fejuarit dhe që tërheq vëmendjen e tabloidëve është e natyrës intime, e cila mund të jetë jo vetëm e veçantë, por edhe e ekzagjeruar, ndërsa për të tjerët nuk është gjë tjetër veçse pjesë e të gjitha marrëdhënieve në botë.

Me sa duket, JLo po i kërkon Affleckut që të kenë të paktën katër herë në javë marrëdhënie se***le, si pjesë e klauzolave që do të duhet të nënshkruajë në mënyrë që ata të martohen.Reagimet për kërkesën e papritur të artistes drejtuar yllit të “Live By Night” nuk kanë vonuar me reagime në rrjetet sociale,

ku ndërkohë që disa përdorues mendojnë se është paksa e ekzagjeruar kërkesa, të tjerë mendojnë se nuk është aspak e çuditshme dhe kështu çifti do të kalojë shumë mirë.

“Kur të shkosh te K dil vet” Kur batuta tallëse e Luiz Ejllit la pa fjalë Edi Ramën (FOTO)

Luiz Ejlli njihet tashmë për batutat e tij në shtëpinë e BigBrother Vip Albania. Por një koment i tij në një postim të kryeministrit...

Zbulohet skenari i fshehtë i Luizit pse nuk po e puth Kiarën, po e luan mendsh produksionin e BBV

Që nga data e nisjes dhe deri më tani polemikat që krijohen nga banorët e “Big Brother VIP2” kanë transmetuar emocione të forta, ku...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

“Gruaja më kapi mat mesazhet me një femër tjetër”, rrëfehet Andi Shkoza

Kengëtari i mirënjohur Andi shkoza, së fundmi ka dhënë...

Moderatori i njohur: Luizi e “ha” Butrintin për mëngjes, ai është zero me xhufkë

Ditën e djeshme Luizi deklaroi se vetëm hyrja e...

‘E çoi te burimi dhe… a u dha më në fund puthja e shumëpritur?

Vëllai i Madh i ka dënuar banorët ditën e...