Kjo nuk pritej, Iliri ‘plas’ deklaratën e fortë për Monikën…

Balerini Ilir Shaqiri, është mjaft aktiv në profilet e tij në rrjetet sociale.

Ai ndan me ndjekësit momente të ndryshme nga përditshmëria e tij, që nga jeta profesionale ashtu edhe ajo private.

Së fundmi, ai ka postuar në “Instastory” një video ku shfaqet brenda shtëpisë së ‘Big Brother VIP’. Balerini ka kapur një moment ku shihet teksa godet ballin me dorën e tij.

“Unë kur shikoj intervista hajvanësh”, ka shkruar Iliri bashkëngjitur me videon në fjalë, duke e shoqëruar gjithashtu me disa emoji duke qeshur.

Megjithatë, balerini nuk ka specifikuar se kujt i drejtohet ky postim duke lënë kështu hapësirë për të aluduar.

Në rrjet po komentohet kjo ironi është për aktoren Monika Lubonja, e cila ka bërë mjaft intervista dhe dalje publike, ku ka rrëfyer pa rezerva ndjesitë e saj për situata të caktuara në shtëpi dhe raportin me ish-banorët e tjerë. Ajo ka folur edhe për balerinin e shumë nga intervistat e saj.

Nga ana tjetër, balerini i njohur dhe njëkohësisht fituesi i këtij ‘’Big Brother Vip’’, Iliri Shaqiri bëri një deklaratë para disa kohësh që u komentua shumë.

Ai tha se Monika nuk është në shinat e arsyes. Sakaq, aktorja e ka cilësuar balerinin se ai është në delir.

Lepusha e Kelmendit, ngrihet bujtina e parë në vendin e staneve

“Histori Shqiptare”, udhëtoi këtë të diel drejt Lëpushës, ku na njohu me një bujtinë të veçantë “Shtëpia e Drerit”, ku përveç pamjeve mahnitëse të...

Efekti “Big Brother VIP”/ Gjatë kohës që transmetohet reality-show, nuk ka krime, as aksidente

Jeta në shtëpinë e “Big Brother VIP”, është më e ndjekura dhe më e komentuara në rrjetet sociale por edhe në jetën e përditshme.   Në...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

“Ai është trembur”/ Çudit Dea Michel: Luizi më ka frikë! (Video)

Duke e konsideruar veten si një “lojtare të fortë”,...

Temperatura ekstreme pas mesnatës sot, sa do të zbresë termometri në vendin tonë

Vendi është përfshirë nga temperatura ekstreme gjatë ditëve të...

Shqiptarët po “marrin” panja të kuqe në Itali, çmimi i një fidani shkon deri në 500 €

Kopshtarët në Pistoia të Italisë janë të shqetësuar për...