Ermal Mamaqi tregon problemin që ka me Amin në shtrat…

Mbrëmjen e djeshme të ftuarit specialë në ‘Big Brother VIP’ kanë sjellë një atmosferë të paparë një natë më parë.

 

 

Mes humorit dhe batutave tipike të disa prej aktorëve të humorit shqiptar, nuk kanë munguar të qeshurat.

 

Ndërsa minutat po iknin, të ftuarit specialë duhet të largoheshin nga shtëpia më e famshme në Shqipëri.

 

Donaldi: Flini këtu, lani këmbët.

 

Ermal Mamaqi: Duhet të jetë sfidë, unë mezi fle me gruan jo më me 30 veta.

 

Flori Gjini: Pse ti pse mezi fle me gruan

 

Ermal Mamaqi: Gërhet.

 

Beniada: Të përshëndesim Amiii

 

Ermal Mamaqi: Po shtyhen njerëzit do dalim tapë sot. e di si po bëhet kështu bëji edhe dy orë prej meje.

 

 

 

TE TJERA

spot_img