Zbuloi që Bora ishte shpallur “personazhi i vitit”, Donaldi bën reagimin që s’pritej: Hajt s’ka gjë (video)

Një detyrë të re kanë pasur sot banorët e Big Brother VIP. Ata kanë pasur detyrë të gjejnë se cilat janë lajme të vërteta dhe cilat të rreme, nga një listë e dhuruar nga ‘Vëllai i Madh’

 

Në njërin nga lajmet u përmend edhe Bora Zemani. Në lajm thuhej: Bora Zemani u shpall ‘personazhi i vitit’. Donaldi ishte ai i cili reagoi pas këtij lajmi.

 

‘Nëse ky votimi bëhet me klikime, me kështu… se nuk e di si është bërë vitet e tjera. Votojnë njerëzit? Nëse është kështu mendoj që po’, u tha në reagimin e Donaldit.

 

Kujtojmë se Donaldi kishte debate të ashpra me Einxhelin pikërisht pasi kjo e fundit kishte thënë se Donaldi u bë i famshëm fal ish të dashurës, Bora Zemani.

 

Debatet mes Einxhel dhe Donaldit me siguri do vazhdojnë edhe gjatë spektaklit të sotëm, por pa harruar edhe debatet e zakonshme tashmë me Ilirin.

 

Ndërkohë sonte do mësojmë edhe finalisten e parë femër dhe të dytën nga gjithë banorët, do jetë njëra mes Monikës ose Beniadës, kush ka marrë më shumë vota nga publiku.

 

TE TJERA

spot_img