‘Çmenden’ Iliri dhe Monika, bashkë në krevat, shkëmbejnë puthje e përqafime (video)

Ilir Shaqiri dhe Monika Lubonja, kanë qenë dyshja më e komentuar brenda shtëpisë së Big Brother.Fillimisht një marrëdhënie e afërt mes tyre, për tu krisur më pas ku ka vijuar me kunja dhe akuza ndaj njëri-tjetrit dhe për tu ribashkuar sërish.

 

Herë me kunja e herë me deklarata të ëmbla, dyshja ka qenë gjithmonë në qendër të mediave rozë.

 

Kur kanë mbetur edhe një javë e gjysëm nga finalja e madhe, Iliri dhe Monika kanë qëndruar në një krevat ditën e sotme, ku kanë shkëmbyer edhe puthje e përqafime mes njëri-tjetrit.

 

“E pe ça të kapme. Ishte e bukur kjo gjëja. Me mua ajo është kështu e ëmbël, me atë tjetrin je ndryshe e ke vënë re. Me mua shiko si perëndohesh”, tha Iliri.

 

“Epo perëndohem se janë dy dashuri të ndryshme”, shprehet duke qeshur me të madhe Monika.

 

Kujtojmë se Monika është në nominim për të martën bashkë me Beniadën, jo kush do dalë nga shtëpia, por kush do jetë zyrtarisht finalistja e dytë e BBV.

 

Rikthehen virozat, mjekët: Shkak luhatja e temperaturave, më të prekur fëmijët

Luhatjet e temperaturave kanë rikthyer virozat tek të rriturit dhe fëmijët. Nga fillimi i marsit numri i pacientëve që kërkojnë ndihmë në qendrat shëndetësore...

‘Aktron shumë’, Lorenci dhe Elvisi “FLLIQIN” keq Oltën

Lorenci dhe Elvisi biseduan mëngjesin e sotëm për lojën e Oltës deri në këtë pikë. Sipas Lorencit ajo e ka marrë shumë seriozisht lojën...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Fëmija me sindrοmën Dοwn i dashuruar pas Luizit: “ti nuk më pëlqen se e shan” video

Luizi ka marrë informacionin më të rëndësishëm nga njerëzit...

Eni i BBV i jep fund beqarisë me gazetaren e njohur? Dalin fotot nga ceremonia e tyre…

Disa fotografi të publikuara në faqet e tyre zyrtare...

Armando Broja i bën surprizën e bukur Luizit brenda në shtëpinë e BBV (foto)

Tashmë reality show “Big Brother VIP Albania” ka përfshirë...