VIDEO/ Romeo shkon me helikopter mbi shtëpinë e “BBV”, ja mesazhin prekës për Donaldin

Duket se kjo periudhë në shtëpinë e “Big Brother Vip” ka qenë plot debate dhe tensione mes Einxhel e Donaldit. Kjo ka bërë që ky i fundit të ketë edhe një gjendje të trazuar emocionale.

 

Si pasojë, vëllai i tij binjak, Romeo ka vendosur ta surprizojë përmes një mesazhi me helikopter.

 

Ndërsa në shtëpi është vendosur një audio mesazh. “Të gjithë ju që jeni jeni më të mirët. Ju urojmë suksese. Demi vëllait…përgjithmonë bashkë, asnjëherë vetëm!”, tha Romeo.

 

Ndërkohë, Donaldi ka shpërthyer në lot sapo e ka parë.

 

 

TE TJERA

spot_img