HYRJELAJMEKURIOZITETEPamje spektakolare vijnë nga “NASA”, shikoni si duket Shqipëria nga hapësira (VIDEO)

Pamje spektakolare vijnë nga “NASA”, shikoni si duket Shqipëria nga hapësira (VIDEO)

Kjo video e filmuar nga astronautët e Nasa që ndodhen në Stacionin Ndërkombëtar Hapësinor ka kapur pamjet mahnitëse të kontinentit të vjetër gjatë natës.

Në pamjet “timelapse” dallohet çizmja e famshme e Italisë si dhe Shqipëria me shtetet fqinje.

 

TE TJERA

spot_img