Fifi përjeton eksperiencën tepër të frìkshme: Pashë vdêkjên me sy (Video)

Fifi është mjaft aktive në rrjete sociale dhe shpeshherë ndan me ndjekësit momente nga jeta e saj e përditshme.

 

Mbrëmjen e sotme ajo ka treguar se ka përjetuar një moment të frikshëm, aq sa ka menduar për një moment se ka parë vdekjen me sy.

 

Këngëtarja rrëfen përmes disa videove në rrjetin social “Instagram” se ishte duke bërë një video në makinë teksa priste në semafor dhe papritur dëgjoi zhurmën e një makine që frenon fort.

 

Fifi ka publikuar videon e këtij momenti dhe ajo shfaqet realisht e frikësuar.

 

“Jam e shokuar. Po bëja një video, po prisja në semafor në makinë. Dhe e dini çfarë përjetova?! Pashë vd ekjen me sy 100%. Videoja tjetër do ju tregoj, mund të dëgjoni zhurmat”, shpjegon Fifi.

 

 

Më herët Fifi ka treguar për të gjithë ndjekësit se ka përjetuar ankth si dhe ka bërë publike pasojat që i ka lënë kjo gjë, takikardinë dhe po ashtu nuk mund të përballojë emocione të forta. Por pavarësisht kësaj, ajo ka arritur ta kontrollojë veten dhe është e lumtur.

 

“Po kam kalu dhe normal qe ka pasoja ajo gjeja ..M’ka lane takikardinë ama kjo eshte e veqanta jem dhe e kontrolloj, une ate, dhe jo ajo mua.. Nuk perballoj dot emocione te forta as negative as pozitive ..e prap jam e lumtur qe mund te dashuroj pa kontroll”, ka shkruar ajo.

 

 

Çfarë ndodhi!!/ Luizi nuk duron dot më: Dua të dal nga Big Brother

Luizi duket se është lodhur nga situatat brenda shtëpisë së “Big Brother VIP” dhe po mendon largimin. Në një bisedë me Kiarën, ai tha...

I ARRESTUARI PËR TRITOLIN NDAJ POLICIT PRELË MILANI: NUK JAM UNË AUTORI

Dedë Nika, shtetasi i arrestuar nga policia vendore e Shkodrës si autori i dyshuar i vendosjes së tritolit tre vite më parë në banesën...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME