AMBULANCA VONOI ME SHUME SE 1 ORE, PUSHUESIT PROTESTE NE VELIPOJE

Dhjetera pushues nga Kosova protestojne per mungesen e mjekve dhe vrojtuesve ne plazh!

Nje dite me pare u mbyt nje pushues rreth 44 vjec nga mungesa e vrojtuesve dhe ndihmes se pare.

Urgjenca vonoi me shume se nje ore

TE TJERA

spot_img