Pamjet po bëjnë xhiron e rrjetit, Tea dhe Antonela shfaqen të dêhurå (VIDEO)

Dy ish-konkurrentët e emisionit “Për’puthen”, Tea Trifoni dhe Antonela Berisha janë shfaqur kohëve të fundit së bashku në Shqipëri.

 

Dyshja u bë e famshme në këtë emision, e që Tea arriti të diltë ‘çift’, por që në fund u kuptua se ishte vetëm një ‘lojë’ e saj dhe Andit, pasi ajo ishte e lidhur jashtë programit me Beartin.

 

Ndërsa, Antonela u shpreh hapur se kishte një pëlqim për Mevlanin dhe Atdheun, por se nuk arriti të dilte me asnjërin çift.

 

Së fundmi në rrjetet sociale ka qarkulluar një video e dyshes, që shfaqen të de hura në një taksi.

 

Video është bërë nga Antonela, e cila sprehet se taksisti u ka thënë se janë mani pulatoret më të mëdha në Shqipëri.

 

“MMV-ja e manip ulimit Tea Trifoni”, thotë Antonela duke qeshur.

 

TE TJERA

spot_img