Familja e aktorit në zi, Gentian Zenelaj humb njeriun e shtrenjtë

165

Zi në familjen e aktorit të humorit, Gentian Zenelaj.

- PUBLICITET -

Përmes një statusi në rrjetet sociale, moderatori ka lajmëruar vd ekjen e babait të tij, Rexhep Zenelaj.

“Me hidhërim të thellë njoftoj ndarjen sot nga jeta të babait tim, Rexhep Zenelaj pas një beteje të gjatë me Covid-19.

Ju falenderoj nga zemra për çdo mendim dhe ngushëllim që kam marrë nga ju. Zoti ju bekoftë. Varimi zhvillohet nesër në orën 13:00 në Shengjin,” shkruan aktori në statusin e tij.

- PUBLICITET -