Gazetarja raportonte live, i mituri “i shkrin” së qeshuri të gjithë me veprimet e tij

Një video në Britaninë e Madhe, është bërë virale për shkak të përmbajtjes së saj.

I mituri ka marrë të gjithë vëmendjen gjatë një kronike, ku gazetarja po raportonte live parashikimin e motit në televizionin BBC.

Video ka shkaktuar reagime dhe të qeshura për shkak të kërcimeve dhe veprimeve që bënte i mituri.

Shikuesit nuk kanë mbajtur të qeshurën teksa shohin veprimet e djalit të vogël në momentin që gazetarja Jen Bartram raporton drejtëpërdrejt nga një plazh në South Shields.

TE TJERA

spot_img