Gazetarja raportonte live, i mituri “i shkrin” së qeshuri të gjithë me veprimet e tij

Një video në Britaninë e Madhe, është bërë virale për shkak të përmbajtjes së saj.

I mituri ka marrë të gjithë vëmendjen gjatë një kronike, ku gazetarja po raportonte live parashikimin e motit në televizionin BBC.

Video ka shkaktuar reagime dhe të qeshura për shkak të kërcimeve dhe veprimeve që bënte i mituri.

Shikuesit nuk kanë mbajtur të qeshurën teksa shohin veprimet e djalit të vogël në momentin që gazetarja Jen Bartram raporton drejtëpërdrejt nga një plazh në South Shields.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Studentja shqiptare e mjekësisë merr pjesë në “Miss Connecticut USA”: Nëse ke vullnet i bën të gjitha

Emanuela Stakaj është studentja e shkencave të bio-mjekësisë që...

Ende ka mbetur kohë, por kush mendoni se e fiton ‘Big Brother’ Olta apo Luizi?

Varianti i parë është që fituesi i këtij edicioni...