“Ta shohim kush e bon mas miri”, Ledri dhe Capital T publikojnë sfidën e re të kësaj vere

Kënga më e fundit “DMP” e dy djemve simpatikë të showbiz-it shqiptar Capital T dhe Ledri Vula pa dyshim që bëri namin sapo u publikua. Edhe pse ka vetëm 4 ditë që është publikuar në Youtube, kënga numëron plot 2.6 milionë klikime gjithsej.

 

Por nuk ishte vetëm kënga ajo që na pëlqeu të gjithëve. Dy reperët na lanë pa fjalë me kërcimin e tyre gjatë xhirimeve të klipit. Ky kërcim u kthye menjëherë në trend.

 

Kështu Capital T dhe Ledri vendosën që kërcimin e tyre ta kthejnë në një sfidë për të gjithë ata që dëshirojnë ta realizojnë. Ajo çfarë duhet të bëni është të imitoni lëvizjet që ata bëjnë së bashku me vajzat si në videon e postuar nga Capital T, nën hashtagun #DMPchallenge.

 

TE TJERA