VIDEO-Luana Vjollca nuk ndalet/ Fiton çmimin e rëndësishëm në SHBA

Luana Vjollca ka arritur një tjetër sukses të madh në karrierën e saj. Së fundi moderatorja ka fituar çmimin “Best Albanian Act Artist” në “Golden Panther Music Awards 2020”, ceremonia e së cilës u mbajt live në 18:00 me orën e Nju Jork.

 

Përmes një postimi në Instagram, Luana falenderoi të gjithë atat që e vlerësuan ndërsa inkurajoi ndjekësit se do ta kalojmë këtë situatë të gjithë bashkë.

 

“Përshëndetje Golden Panther Awards”, përshëndes të gjithë njerëzit kudo në botë. I uroj shëndet dhe lumturi. Së bashku mund ta kalojmë këtë situatë. Dua t’ju falenderoj për nominimin dhe çmimin, jam shumë e lumtur që përfaqësoj një vend të vogël por kaq të dashur e të bukur si Shqipëria,” tha ajo.

 

TE TJERA

spot_img