Ditëlindje në kushtet e vetizolimit, Hueyda zbulon me një video “festën” e saj

Hueyda El Saied ka festuar ditën e sotme 45-vjetorin e saj. Me anë të një postimi në rrjetet sociale Hueyda ka zbuluar se këtë ditëlindje e ka kaluar brenda ambienteve të shtëpisë së saj, e vetizoluar.

 

Me humorin që e karakterizon, El Saied ka treguar se është veshur dhe rregulluar për të bërë një xhiro brenda shtëpisë.

 

Me siguri Hueyda do ta mbajë mend për shumë gjatë këtë ditëlindje, për shkak se i është dashur të mos thyejë rregullat, por të qëndrojë në të njëjtin vend duke mos organizuar asnjë festë.

TE TJERA

spot_img