HYRJELAJMESHOWBIZStresi kthehet tek “zakoni” i vjetër, i bën...

Stresi kthehet tek “zakoni” i vjetër, i bën…

Disa orë më parë, reperi S4mm ndau në llogarinë e tij në Instagram një video të tijën duke kënduar, e cila u kuptua qartë se ishte një “diss”.

 

“Që 10 vjet ke karrierë, ama s’ke bo asnjë hit”- shprehej reperi në vargjet e tij, të cilat thuhet se i dedikohen Stresit. S4mm s’kishte përmendur asnjë emër në këngën e tij, mirëpo Stresi i cili duket se e ka marrë mesazhin, ka reaguar në llogarinë e tij në Instagram.

 

Ai ka “kër cënuar” reperin duke i këshilluar të mos merret me të, ndërsa më pas shpë rthen në sharje kundrejt “S4mm”. “Ju kisha lut të rrini në punën tuaj, bëni muzikë të mirë, bëni hite edhe jua jap dorën. Mos se…” – shprehet ndër të tjera Stresi, siç mund ta dëgjoni në video.

 

Ende nuk dihet ç’ka ndodhur saktësisht mes dy reperëve dhe cila është arsyeja konkrete që i ka shtyrë të bëjnë këto “diss-e”, megjithatë presim ta mësojmë sa më shpejt.

TE TJERA

spot_img