Ka fiksuar VIP-at: Liqeni ngjyrë rozë ndodhet në Shqipëri dhe shumë pranë nesh

Me siguri e keni vënë re se disa nga videoklipet e fundit të këngëtarëve shqiptarë janë xhiruar në një liqen ngjyrë rozë mahnitës. Ishte Poni në fillim që xhiroi videoklipin e saj “Njësoj” në këtë liqen rozë.

Më pas fashionistja Odeta Banushaj që realizoi një set fotografik në këtë liqen.

Ndërsa së fundmi Ingrit Gjoni ka xhiruar videoklipin e ri pikërisht në këtë vend, shtrirë në një shtrat mes liqenit.

Ky liqen rozë nuk ndodhet jashtë vendit, siç mund të mendonit, por në Shqipëri dhe shumë pranë nesh.

“Iconstyle” bën të ditur se liqeni rozë ndodhet në Vlorë, në vendin e quajtur Kriporet e Nartës që krijohet kur thahet uji dhe mbetet vetëm kripa.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

ZJARR NE SHKODER, TYMI PUSHTON QYTETIN..

Tymi ka pushtuar gati gjithe qytetin e Shkodres. Flaket...

RAME LAHEJ DHE ALESSANDRO SAFINA KONCERT NË SHIROKË

Në pikën turistike të Shirokës, zëri brilant i tenorit...

Ata që po rithurin indet e një vendi të vuajtur

Herë pas herë duhet të kthejmë kokën dhe të...