“Rozana Radi shume semure, shoqja e saj Fiori Dardha ben apel per ndihme…”

Moderatoret e emisionit “Boom”, Fiori Dardha dhe Rozana Radi shpeshherë në rrjete sociale shpërndajnë video komike. Së fundmi, Fiori ka shpërndarë një video, ku shfaqet në makinë me Rozanën.

 

Fiori kërkon ndihmë nga ndjekësit, pasi Rozana na qenka shumë, ama shumë sëmurë.

TE TJERA

spot_img