Me një femër misterioze në krahë, Flori Mumajesi shfaqet më i lumtur se kurrë: Gjejeni cila është

Kantautori Flori Mumajesi ka filluar të jetë sërish aktiv në rrjetet sociale pas një periudhe heshtjeje, që u përfol të ishte për shkak të rrënimit të tij ekonomik. Së fundmi, Mumajesi ka publikuar një video ku shihet mjaft i lumtur dhe i qeshur me një vazjë në krahë.

 

Dyshja kanë filmuar veten teksa qeshin përpara kamerës, pro ajnë të paidentifikueshëm për shkak të një filtri që kanë përdorur.

 

“Gjejeni cila këngëtare është?”- shkruan Mumajesi krahas videos, duke zbuluar vetëm një detaj për vajzën në krahë.

 

Në pamje arrijmë të shohim vetëm flokët ngjyrë gështenjë të vazjës, dhe fakti që në njërin vesh ka të vendosur disa vëthë.

E dalloni dot cila është?!

 

TE TJERA

spot_img