Alfio Rrotani dhe Fatma Met’hasani kalojne fundjaven ne Lepushe

Fatma dhe Alfio janë një ndër çiftet më të dashura të showbizit. Dyshja vetëm pak ditë më parë na zbuluan se shumë shpejt do të shtohen. Përmes një fotoje të ëmbël, ata zbuluar se po presin një fëmijë.

Ditën e sotme ata të dy e kanë shfrytëzuar për të udhëtuar së bashku. Nga fotot e postuara nga Fatma, dyshja na kanë zbuluar destinacionin e fundjavës. Çifti i njohur ka udhëtuar drejt Shkodrës dhe Malësisë së madhe, nga ku na kënaqën me fotot që kanë publikuar.

Nën shoqërinë e njëri tjetrit, ata duket se po kalojnë një kohë të bukur dhe me shumë diell. Dyshja kanë zgjedhur të postojnë foto të vendit ku po pushojnë por edhe një foto së bashku, ku vihet re edhe barku i rrumbullakosur i Fatmës. Dhe duken kaq të lumtur të dy.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

“Ti je dashnorja e Bled Manes”, moderatorja e njohur e Top Channel ‘shokon’ studion e Ed Manushit

Çdo javë, rubrika “Trotuar” në “E Diell”, Top Channel,...

Horoskopi javor, çfarë kanë parashikuar yjet për ju

Mërkuri do të ndërveprojë me Jupiterin, për të të...

‘Nuk më respektoi, as unë nuk…’! Efi flet për sherrin me Luizin: Kurse për Kiarën…

Efi ka dhënë sot një intervistë në “Shqipëria live”...

Flet nëna e Dafinës që u mbajt peng nga burri: U njohën me dashuri. I thoshte mos hap perdet dhe mos …

Detaje tronditëse zbulohen për opinionin publik nga rasti i...