‘NUK MUND TË QËNDROJ INDIFERENTE’, AURELA GAÇE KA DY FJALË PËR TUNËN PAS ALBUMIT TË RI

Vetëm pak ditë më parë këngëtarja e njohur Tuna Sejdi publikoi albumin e titulluar ‘Fortuna’, mes të cilëve ka edhe bashkëpunime.

Suksesi i Tunës me këtë album është i dukshëm, ndërkohë që vlerësimet e veta i ka dhënë edhe këngëtarja Aurela Gaçe.

Aurela ka publikuar një foto të këngëtares dhe shprehet se nuk mund të qëndronte indiferente dhe të mos e vlerësonte me dashuri këtë album.

‘Më gëzoi shumë fakti që në këtë rrëmujë të përdishme me garë singellash, Tuna zgjodhi të vinte me album. Pikërisht sot kur duket sikur albumet nuk jetojnë më. Dhe s’kishte si të ndodhte ndryshe me muzikë e vargje shpirti, vlerësim për punën.

Kur bëhen punë të tilla, nuk mund të qëndrojmë indiferente e të mos e vlerësojmë me dashuri. Është shpresë për të dhënë më shumë’, shkruan Aurela.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Prinderit që i bërtasin cdo ditë fëmijëve. Ja pasojat negative që do kenë kur të rriten

Psikologet tregojne se nje nga gabimet qe bejn prinderit...

Pas dy shtatëzanive me binjake doja një bebe tjetër, u habita kur pash cfare me doli ne eko

Një nënë e cila tashmë kishte dy cifte binjakësh...

Autobuzi me 20 femije del nga rruga bie ne humnerë

Një autobus me nëntëmbëdhjetë gjimnazistë është ka dalë nga...

34 vjecarja kujdesej për të moshuarit i vjedh 75 mijë paund nga karta e bankës

Një femer e varur nga bixhozi dhe droga vodhi...