SHKODËR, 43-VJEÇARI GJENDET I VDEKUR NË MAKINË

Ka qënë ora 17.15 minuta e së Premtes kur një person u ka ndërruar jetë teksa po ngiste makinën e cila humbir kontrollin dhe përfundoi në kanalin anësor të rrugës. Bashkë me të në makinë ka qënë edhe një pasagjer i cili nuk mori lëndime për shkak se makina ka qënë me shpejtësi të ngadalësuar

Ngjarja është regjistruar në rrugën e pompave në zonën e Dobraçit të Ri në Shkodër.Menjëherë shtetasi tjetër që ndodhej në makinë njoftoi uniformat blu të cilat me të mbërritur në zonën në fjalë fillimisht bën të mundur nxjerrjen e mjetit nga kanali.

Sipas policisë shtetasi me inicialet A.H, banues në fshatin Bardhaj është gjetur i vdekur ne mjetin tip Benz me targa AA 794 MK rreth orës 17:15.

Në vendngjarje ka mbërritur grupi hetimor, ku nga veprimet e para hetimore si dhe nga deklarimet e personave që ishin në vendngjarje, dyshohet se drejtuesi i mjetit ka pësuar infarkt dhe për pasojë ka dalë nga rruga.

http://www.shkoder.info/wp-content/uploads/2018/11/img_3895.mov

StarPlusTv

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

ZJARR NE SHKODER, TYMI PUSHTON QYTETIN..

Tymi ka pushtuar gati gjithe qytetin e Shkodres. Flaket...

RAME LAHEJ DHE ALESSANDRO SAFINA KONCERT NË SHIROKË

Në pikën turistike të Shirokës, zëri brilant i tenorit...

Ata që po rithurin indet e një vendi të vuajtur

Herë pas herë duhet të kthejmë kokën dhe të...