(VIDEO) Po raportonte për ndeshjen nga shkodra, tifozët surprizojnë “live” gazetarin

Gazetari i Top Channel, Endi Tufa po raportonte nga Shkodra për ndeshjen Shqipëri-Skoci që do të zhvillohet sot në mbrëmje, kur ndodhi diçka e pazakontë.

 

Tifozët skocezë që ishin pas tij, fillimisht i vunë në kokë gazetarit një kapele dhe vazhduan të kërcenin dhe këndonin.

 

Më pas, kur Endi Tufa nuk e priste aspak, njëri prej tyre i erdhi nga pas dhe e puthi në faqe duke shkaktuar të qeshura tek të gjithë të pranishmit.

 

Top Channel

TE TJERA

spot_img