Eni Koçi dhe Mc Kresha u këndojnë “Gabimeve”

Ka disa ditë që e kanë reklamuar këngën më të re dhe më në fund sot është para fansave.

Bëhet fjalë për bashkëpunimin më të fundit të dy këngëtarëve, Eni Koçit dhe McKreshës, të cilët kanë bashkuar forcat rreth projektit të ri.

“Gabimet”, titullohet kënga e re e dyshes, të cilën e kanë shoqëruar me një video të veçantë që e ka punuar Blackfish Entertainment.

Pjesë e videos është edhe Kampioni Evropian i boksit, Ferit Keita, të cilin dyshja e ka falënderuar për pjesëmarrjen.

Klipi është xhiruar në zonën e bukur të Kelmendit, të cilën ia kanë sugjeruar edhe të tjerëve.

Ndryshe, dyshja do të sjell ndaras edhe këngë të reja gjatë muajve në vijim të këtij viti.

 

 

“Ty të manipuloi Luizi”/ Debat mes banorëve për Armaldon dhe Luizin

Një bisedë që nisi me batuta, përfundoi keq mes Armaldos dhe Luizit. Ata të dy debatuan ashpër mbrëmjen e kaluar, duke lënë pjesën tjetër të...

Luizi mirëpret Tanin: Ditë të zeza do vijnë në këtë shtëpi

Tan Brahimi është banori i dytë që i shtohet shtëpisë së Big Brother Vip. Brahimi është aktor humori. Ai u prit me puthje nga Luizi,...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Luizi mirëpret Tanin: Ditë të zeza do vijnë në këtë shtëpi

Tan Brahimi është banori i dytë që i shtohet...

“Ty të manipuloi Luizi”/ Debat mes banorëve për Armaldon dhe Luizin

Një bisedë që nisi me batuta, përfundoi keq mes...

Tan Brahimi është banori i dytë që i shtohet shtëpisë së BBV

Tan Brahimi është banori i dytë që i shtohet...

Ofendoi Kiarën, Amosi justifikon veten: Nga nervozizmi njeriu mund të gabojë

Amos nuk kishte biletë vajte-ardhje. Ai u shpreh në...