“Civilizimi” në kohën e turkut

“Civilizimi” në kohën e turkut viti 1911. Deçani jonë afer Pejes Kosovë.

O zot sa larg Europes qe ishim !

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...