HYRJELAJMETouran 1.9 Nafte i sapo ardhur nga Gjermania

Touran 1.9 Nafte i sapo ardhur nga Gjermania

shitet Touran 1.9 Nafte i sapo ardhur nga Gjermania me dogan te paguar Makina i ka te gjitha sherbimet e bera dhe eshte e gatshme per cdo lloj prove 6+1 Viti 2004 Km 220000 mij origjinale per me shume kontaktoni ne 0683666575

TE TJERA

spot_img