Touran 1.9 Nafte i sapo ardhur nga Gjermania

shitet Touran 1.9 Nafte i sapo ardhur nga Gjermania me dogan te paguar Makina i ka te gjitha sherbimet e bera dhe eshte e gatshme per cdo lloj prove 6+1 Viti 2004 Km 220000 mij origjinale per me shume kontaktoni ne 0683666575

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...