SHKODER.INFO Autorët Postime nga SHKODER. INFO

SHKODER. INFO

8664 POSTIME 0 KOMENTET

Te fundit

“Tifozët nuk më kanë sharë ende nga motra”, arbitrja bukuroshe lëshon batutën dhe tregon...

Të arbitrosh në Shqipëri sigurisht që nuk është e lehtë, sidomos në Shqipëri kur vendi ynë vazhdon të paragjykohet. Në botën e topit të...

“Kjo kastë duhet shkulur”, Jozefina Topalli ia numëron ‘një më një’ Lulzim Bashës pas...

Menjëherë pas marrëveshjes së Këshillit Politik për administrimi zgjedhor, ka reaguar edhe ish kryeparlamentarja Jozefina Topalli. Topalli nuk i ka kursyer sulmet ndaj kryeministrit Rama...

Nderpret kryeministrin ne mes te fjalimit, banori i thote te lagohet nga banesa e...

Kryeministri australian, Scott Morrison, është ndërprerë gjatë një konference për media, nga një banor që i kishte kërkuar të largohej nga hapësira e barit...