SHKODER.INFO Autorët Postime nga

28735 POSTIME 0 KOMENTET

Te fundit

Tragjedia në familjen shqiptare/ Burri gjendet i vdekur në banesë, gruaja dhe vajza të...

Një shqiptar 47-vjeçar nga Kosova ka mbetur i vd ekur pas një z ënke në familje mëngjesin e së enjtes në Zvicer, ndërsa janë...

Nga Zelanda e Re, këngëtari i nxjerr bojën Ramës: Ika dhe lashë nënën vetëm...

Këngëtari Big Basta ka bërë një këngë kundër Edi Ramës. Bashkëshorti i Vesa Lumës, që aktualisht jetojnë në Zelandën e Re, ka sjellë një këngë...

Nga Zelanda e Re, këngëtari i nxjerr bojën Ramës: Ika dhe lashë nënën vetëm...

Këngëtari Big Basta ka bërë një këngë kundër Edi Ramës. Bashkëshorti i Vesa Lumës, që aktualisht jetojnë në Zelandën e Re, ka sjellë një këngë...