HYRJELAJMEAKTUALITET“Edi Rama ngre shtatoren e tij në Tiranë”

“Edi Rama ngre shtatoren e tij në Tiranë”

Pak minuta më parë avokati Altin Goxhaj në një komunikim live në Facebook ka bërë me dije se pas Hotel Tirana Internationale, në trotuar kryeministri Edi Rama ka ngritur shtatoren e tij.

Sipas Goxhajt, Rama hodhi në plehra Shqiponjën, për ti hapur rrugë ndërtimit të Unazës së Madhe, ndërsa këtë shtatore ai e ka ngritur me paratë e oligarkëve

Postimi i Goxhajt:

EDI RAMA NGRE SHTATOREN E TIJ NË TIRANË!

Piktori i Qeveriut hodhi SHQIPONJËN në plehra, ulëriti duke shkul flokët për kërpudhën dhe vë në mes të Tiranës shtatoren e tij me paratë e oligarkëve!”

TE TJERA

spot_img