SHKODER.INFO Autorët Postime nga SHKODER INFO D

SHKODER INFO D

4857 POSTIME 0 KOMENTET

LIDHU ME NE

84,606FansaPëlqeje

PUBLICITET

- PUBLICITET -

Te fundit

Debati/Bejtja-Pezës: Ti mund të thuash edhe që Fevziu ka flokë, po s’ka…

Sjellja e kryeministrit Edi Rama dhe menaxhimi i situatës pas tërmetit, ka sjellë në studion e emisionit Opinion dhe përplasje mes gazetarëve.   Teksa Alfred Peza...

Kryemadhi ndërron pllakën: Ramën e kam shok…

Monika Kryemadhi ka thënë mbrëmjen e sotme se LSI e ka zgjedhur atë si kryetare pasi ajo ka bërë opozitën ndaj të gjithë kryeministrave...

Këto janë 4 shenja e horoskopit më me fat këtë fundjavë

Fundjava trokiti, dhe rubrika e çdo jave na sjell se cilat janë katër shenjat që do kenë më shumë fat në fushën e dashurisë...