2

LIDHU ME NE

84,606FansaPëlqeje

PUBLICITET

- PUBLICITET -

Te fundit

Rama mban premtimin ndaj dy vogëlushëve: I takon me…

Dy fëmijë të prekur nga tragjedia e tërmetit të 26 nëntorit kanë takuar sot idhujt e tyre të futbollit, Cristiano Ronaldon dhe Gianluigi Buffon.   Takimi...

Gazetarja çmend aktorin e famshëm me origjinë shqiptare/ E ngacmon në mes të intervistës

Aktori i famshëm me origjinë shqiptare Can Yaman është një nga meshkujt më seksi dhe të pëlqyer nga gjinia femërore.   Ai u bë i njohur...

Tjetër shantazh i Ramës ndaj medias/ Dorëzoni pasaportat

Në mes të tragjedisë që ka ndodhur në Shqipëri, pas tërmetit të 26 nëntorit, i cili la pas një situatë kaotike në vendin tonë,...