SHKODER.INFO Etiketimet Theth

Etiketim: theth

Te fundit

Imam Muhamed B. Sytari | Mesazh urimi me rastin e Muajit Ramazan

Imam Muhamed B. Sytari ka uruar besimtarët myslimanë në nisje të muajit të shenjtë të Ramazanit. Në fjalimin e tij Imam Muhamed Sytari tha se...

“Çfarë ka barku ta nxjerr fejsbuku”/ Rama kap ‘mat’ Berishën, nxjerr foton: Shumica votojnë...

Kryeministri Edi Rama është gjithmonë i pari që ‘gjen’ gafat e kundërshtarëve politikë. Për ato të kreut të PD ai është tashmë i njohur, por...

E bujshme/ Vetëm 6 muaj pas fejesës, Marina Fara ndahet nga biznesmeni shkodran

Përfundon fejesa e vajzës së këngëtares Eli Fara, Marina Fara me biznesmenin e një rrjeti hotelesh dhe restorantesh nga Shkodra, Alis Hysa. Të dy vendosën...